czwartek, 16 lipca 2009

***Powiedziałeś...

Powiedziałeś „przyjdę do ciebie nocą gdy będziesz spała skulona jak ciepły mruczący kot". I teraz czekam na ciebie przez wszystkie wieczory. Rozgniatam usta o pierze poduszek rozsnuwam włosy kolor zeschłych liści po gładkim chłodnym prześcieradle. Zanurzam ręce w ciemność owijam wokół palców milczące gałęzie. Ptaki śpią. Gwiazdy nie potrafią uskrzydlić ciężkich chmur. Noc rośnie we mnie — minuty — czerwone krople tętniącej krwi przebiegają ostrożnie. Na palcach powoli przez zamknięte okno wchodzi ostry zimny księżyc.


Halina Poświatowska

środa, 15 lipca 2009

Wierzchosławice-słonecznie...
Nic dodać, nic ująć:)Niech zdjęcia mówią same za siebie.Uciekłam z miasta i wypoczywam sobie właśnie tutaj.Zresztą zawsze tu uciekam:)

Jasne błękitne niebo...


Błękitni to komplet na bazie satynowanego srebra,niebiańskich oponek kwarcytu.Misterne gronka z opalu,jadeitu i szkła zdobi srebrny,ręcznie robiony kwiat.

Miodownik
Romantyczny komplet wykonany z pięknie fasetowanych oponek kwarcu barwionego z dodatkiem korala złotego oraz satynowanego srebra.

Lilki


Gronkowa bransoletka posrebrzana z uroczym zapięciem w kolorach lila-róż. Dominują szklane perły,perełki słodkowodne oraz szkło Jablonex.

Marci


Marci to kryształy Swarovski Baroque Jet,przekładki bali i kaskady srebra.

W zaczarowanym ogrodzie...


Dawno temu kupiłam Lampworki o takiej właśnie ujmującej nazwie:)

wtorek, 14 lipca 2009

Morska Bryza
Szykuje się wiele nowości:) Okres wakacji mało leniwy i na wszystko brakuje mi czasu.
Komplecik Morska Bryza to posrebrzana bransoletka i srebrne kolczyki napęczniałe gronkami masy perłowej,perełek szklanych i słodkowodnych,korali drewnianych,szkła Jablonex i kryształków.