piątek, 25 czerwca 2010

KLONY- Owiec & LisekCzy słyszeliście o ewakuacji zagrożonego powodzią krakowskiego schroniska przy ul. Rybnej? W kilka godzin udało się znaleźć domy tymczasowe dla ponad 700 zwierzaków.
Do dobrych ludzi pod opiekę trafiły dwa psy – przywiezione przestraszone, ale ufne w ludzką dobroć. Nie mogą zostać u nich na stałe, a nie wyobrażamy sobie, aby mogły trafić z powrotem do smutnego schroniska. Dlatego szukamy im domu.

Nazywają je „roboczo” Owiec (to ten puchaty po prawej) i Lisek (przystojniak po lewej).
Te biszkoptowe, nieduże (raptem 12 kg i wzrost przed kolanko ;)) psiaki są ze sobą bardzo związane i wszędzie chodzą razem, zupełnie jakby je sklejono bokami ;) Są bardzo grzeczne podczas spacerów i dobrze chodzi im się na wspólnej smyczy. Oba są radosne i ciekawskie, choć Owieczek zdecydowanie bardziej energiczny i ruchliwy, a Lisek – wierny jak... pies ;) Oba uwielbiają głaskanie i patrzą smutno, gdy chce się je zostawić same. Widać, że uwielbiają towarzystwo człowieka i zupełnie nie wiedza, co to agresja. Są zaszczepione i odrobaczone, a że technika idzie do przodu – mają także chipy :)

PATRZ TUTAJ

Jeśli chcesz przygarnąć Klony, DOWIOZĄ JE DO CIEBIE prosto z Krakowa. Możesz także pomóc w znalezieniu im domu. W obu kwestiach możesz pisać na adres marisella@marisella.pl lub zadzwonić pod numer 601 267 567.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz